Vážení zákazníci,

 

Vítejte na internetové prezentaci naší společnosti. Věříme že zde naleznete mnoho užitečných informací nezbytných k pořízení Vašich nových dveří, oken a dalších výrobků, například klíčů všeho druhu, autoklíčů a také o naší nabídce služeb.

 

Na našem novém působišti přímo v sídle společnosti radamayer s.r.o. v Tachově 347 01, třída T.G. Masaryka 787 navazujeme na naši šestiletou tradici v kamenném krámku Klíčového centra a zároveň výrazně rozšiřujeme náš sortiment stínící techniky o další typy nových sítí a žaluzií dle nových vzorníků nejen firmy Climax, úspěšně zavedené jak na našem trhu v Čechách, tak i v zahraničí.

 

Naši specialisté Vám rádi pomohou i v dalších oborech souvisejících se stavbou a renovací Vašich domů a bytů. Máme k dispozici odborníky z oboru výroby a montáže truhlářských prvků, zpracování dřeva, zámečnictví a kovoobrábění a odborníky zednických prací a v projektové přípravě.

 

Našim zákazníkům nabízíme profesionální a nezávislé finanční poradenství. Poradíme v investicích, pojištění odpovědnosti za škody na majetku a v řešení pojistných událostí.

Nabízíme projekční činnost v oblasti pozemního stavitelství. Zpracujeme pro Vás návrhy rodinných domů a zhotovíme rovněž projekty stavebních úprav domů až po stavební povolení.

Naše společnost je otevřena pro širokou skupinu zákazníků. Rádi pomůžeme naším poradenstvím najít individuální technická řešení jak jednotlivým klientům, tak v případě potřeby i začínajícím a nebo již zaběhnutým středním i větším firmám.

Ve všech nabízených oborech spolupracujeme se specialisty a odborníky s bohatými zkušenostmi a firmami s mnohaletou tradicí.

 

Josef Janů

jednatel společnosti radamayer s.r.o.

telefon: +420 603 803 962

 e-mail: josef.janu@radamayer.cz

Potřebujete radu?

Pomůžeme Vám v těchto oborech:

preloadpreload preloadpreload preloadpreload preloadpreload preload